Dzień Otwarty - 2015
środa, 18 marca 2015 21:25

„Poznajmy się”- takie hasło przyświecało tegorocznemu spotkaniu przyszłych uczniów naszej szkoły oraz ich najbliższych z Dyrekcją „9”, jej pracownikami i samą placówką. Dzień Otwarty, na który zaproszono kilkadziesięcioro przedszkolaków, był barwny i dynamiczny, co bardzo podobało się dzieciom, a im przecież był dedykowany. Urozmaicona oferta zajęć – od ruchowych, poprzez artystyczne i związane z różnymi dyscyplinami wiedzy – pozwoliła naszym Gościom zorientować się, że nauka to wspaniała przygoda, która daje mnóstwo radości i zadowolenia i że szkoła to miejsce, którego nie trzeba się bać. W czasie wędrówki po szkole uczestnicy spotkania odwiedzili m.in. sale lekcyjne, salę gimnastyczną i salę zabaw, świetlicę, pracownie: przyrodniczą oraz komputerową, gabinet logopedyczny. Mogli także bliżej poznać p.  Dyrektor i p. Wicedyrektora, panie pracujące w nauczaniu zintegrowanym oraz w klasach starszych, wychowawców świetlicy, szkolnego logopedę czy p. bibliotekarkę. Mamy nadzieję, że to pierwsze spotkanie ze szkołą, za którego przygotowanie odpowiadały przede wszystkim uczące w klasach III panie: Edyta Gołębiowska, Urszula Madej i Małgorzata Kępa – Kulpińska, na długo pozostanie w pamięci dzieci i ich rodziców.

Zobacz zdjęcia