• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Dzień Otwarty - 2015
Wpisany przez Administrator   
środa, 18 marca 2015 21:25

„Poznajmy się”- takie hasło przyświecało tegorocznemu spotkaniu przyszłych uczniów naszej szkoły oraz ich najbliższych z Dyrekcją „9”, jej pracownikami i samą placówką. Dzień Otwarty, na który zaproszono kilkadziesięcioro przedszkolaków, był barwny i dynamiczny, co bardzo podobało się dzieciom, a im przecież był dedykowany. Urozmaicona oferta zajęć – od ruchowych, poprzez artystyczne i związane z różnymi dyscyplinami wiedzy – pozwoliła naszym Gościom zorientować się, że nauka to wspaniała przygoda, która daje mnóstwo radości i zadowolenia i że szkoła to miejsce, którego nie trzeba się bać. W czasie wędrówki po szkole uczestnicy spotkania odwiedzili m.in. sale lekcyjne, salę gimnastyczną i salę zabaw, świetlicę, pracownie: przyrodniczą oraz komputerową, gabinet logopedyczny. Mogli także bliżej poznać p.  Dyrektor i p. Wicedyrektora, panie pracujące w nauczaniu zintegrowanym oraz w klasach starszych, wychowawców świetlicy, szkolnego logopedę czy p. bibliotekarkę. Mamy nadzieję, że to pierwsze spotkanie ze szkołą, za którego przygotowanie odpowiadały przede wszystkim uczące w klasach III panie: Edyta Gołębiowska, Urszula Madej i Małgorzata Kępa – Kulpińska, na długo pozostanie w pamięci dzieci i ich rodziców.

Zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl