Przedświąteczny kiermasz
sobota, 30 grudnia 2017 12:35

Okres poprzedzający święta Bożego Narodzenia to czas, w którym chętnie włączamy się w organizacje różnych przedsięwzięć o charakterze charytatywnym. Należał do nich m.in. przedświąteczny kiermasz, który, jak co roku, dzięki wsparciu naszych uczniów i ich rodzin  - najpierw wykonawców przepięknych ozdób i przepysznych ciast, potem ich nabywców - pozwolił zgromadzić środki na potrzeby szkolnej społeczności, w tym pomoce dydaktyczne, z których korzystać będą dzieci w różnym wieku. Impreza odbyła się dzięki zaangażowaniu członków Samorządu Uczniowskiego oraz jego opiekuna – p. Katarzyny Słomy, a także pań z administracji i obsługi. Wszystkim serdecznie dziękujemy!