• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Wizyta w „Ogrodzie św. Franciszka”
Wpisany przez Administrator 2   
środa, 20 grudnia 2017 17:08

W naszej szkole odbyła się kolejna edycja akcji „Gwiazdka dla Azorka i Mruczka”. Jak co roku uczniowie i nauczyciele  stanęli na wysokości zadania. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu społeczności szkolnej zgromadziliśmy mnóstwo jedzenia i innych potrzebnych artykułów dla bezdomnych piesków i kotków ze schroniska. Za zebraną kwotę, prawie 200 zł, dodatkowo zakupiliśmy karmę.
18 grudnia wolontariusze z klasy V a i VI a wraz z opiekunami udali się z zebranymi darami do schroniska. Podziękowaniom nie było końca. Zwierzęta, choć nie potrafią mówić, odwdzięczyły się swoim dobroczyńcom radosnym merdaniem ogonów, głębokimi spojrzeniami i przyjacielską zabawą.
Relację z naszego pobytu w schronisku można zobaczyć na Facebooku.
Organizatorki akcji: Monika Dąbek i Ewa Zwolak

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl