Wizyta w „Ogrodzie św. Franciszka”
środa, 20 grudnia 2017 17:08

W naszej szkole odbyła się kolejna edycja akcji „Gwiazdka dla Azorka i Mruczka”. Jak co roku uczniowie i nauczyciele  stanęli na wysokości zadania. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu społeczności szkolnej zgromadziliśmy mnóstwo jedzenia i innych potrzebnych artykułów dla bezdomnych piesków i kotków ze schroniska. Za zebraną kwotę, prawie 200 zł, dodatkowo zakupiliśmy karmę.
18 grudnia wolontariusze z klasy V a i VI a wraz z opiekunami udali się z zebranymi darami do schroniska. Podziękowaniom nie było końca. Zwierzęta, choć nie potrafią mówić, odwdzięczyły się swoim dobroczyńcom radosnym merdaniem ogonów, głębokimi spojrzeniami i przyjacielską zabawą.
Relację z naszego pobytu w schronisku można zobaczyć na Facebooku.
Organizatorki akcji: Monika Dąbek i Ewa Zwolak