Co jest najważniejsze w życiu?
wtorek, 19 grudnia 2017 17:01

O tym, co jest najważniejsze w życiu mogli się ostatnio przekonać uczniowie z klasy III „a”. 12 grudnia wybrali się z wychowawczyniami i rodzicami do teatru „Maska” w Rzeszowie na spektakl teatralny pt. „Opowieść wigilijna”. Dostosowane do wieku młodych odbiorców widowisko w niezwykły sposób wprowadziło nas w magiczny czas świąt Bożego Narodzenia oraz przypomniało, co jest w życiu naprawdę ważne. Poza tym kontakt ze sztuką dostarczył nam wielu niezapomnianych wrażeń!