• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Wizyta native speaker’a w Naszej Szkole
Wpisany przez Administrator 2   
piątek, 15 grudnia 2017 22:47

W dniu 07.12.2017 klasa VI a oraz IV c  miała przyjemność uczestniczyć w zajęciach języka angielskiego prowadzonych przez native speaker’ów. Panowie James and George przyjechali z miejscowości Bristol  w Anglii, a naszą szkołę odwiedzili, by opowiedzieć o świątecznych tradycjach i zwyczajach w swoim kraju. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Uczniowie nie tylko słuchali, ale również zadawali pytania wykorzystując w  praktyczny sposób swoje umiejętności językowe. Spotkanie sprzyjało przełamaniu bariery językowej i pomogło dodatkowo oswoić się z szybką mową i akcentem przez co doskonaliliśmy trudną umiejętność rozumienia ze słuchu.
Świetnie się bawiliśmy i czekamy na kolejne takie lekcje. Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Sobowiec, która zainicjowała spotkanie i zaprosiła Panów do Naszej Szkoły.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl