• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Poetyckie laury dla Mai i Emilki
Wpisany przez Administrator 2   
niedziela, 10 grudnia 2017 21:00

28 listopada w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Pysznicy odbyła się uroczystość podsumowująca XVII edycję Międzywojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży, której hasło brzmiało w tym roku: „Niepodległa, niepokorna…” W przeglądzie wzięło udział aż 41 szkół z pięciu województw, tym bardziej cieszy więc fakt, że przepełnione miłością do Ojczyzny utwory literackie naszych utalentowanych uczennic – Mai Czajki z klasy IV „b” i Emilii Ślęp z kl. VII „b” zostały dostrzeżone i nagrodzone przez Jury. Pięknemu wierszowi Majki przyznano III miejsce, zaś utworowi Emilki – wyróżnienie. Opiekunkami artystycznymi dziewcząt były panie: Monika Bieniek i Benita Kotulska. Serdecznie gratulujemy też Monice Kotulskiej z kl. VII „a” i jej opiekunce – p. Marcie Pytel za zdobycie wyróżnienia w kategorii: „Praca plastyczna”.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl