„Więc niech wróżba czyni cuda. Może w końcu im się uda...”
wtorek, 05 grudnia 2017 19:18

Koniec listopada zawsze przypomina o czasie andrzejkowych obyczajów. To idealny czas na zabawę, to ostatnia chwila dla wróżb i tańców przed zbliżającym się adwentem. Z tej okazji w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Uczniowie klasy V b wspólnie z p. Martą Pytel, p. Ewą Garboś-Kołek i p. Emilią Pelc w klasie zorganizowali wieczór wróżb.  Można było się dowiedzieć co nas czeka w przyszłości.  Strzelające balony, tańcząca miotła wprowadziły dzieci w świetny nastrój. Zawsze możemy liczyć na nasze drogie mamy, które zadbały o nasze brzuszki. Było pysznie i pięknie, za co serdecznie dziękujemy.