Obchody Narodowego Święta Niepodległości
sobota, 18 listopada 2017 23:05

W piątek 10 listopada, w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości, społeczność naszej szkoły uczestniczyła w uroczystej akademii przygotowanej przez uczniów klas VII „b” i IV „d” pod kierunkiem Pań: Anny Gary, Małgorzaty Kowalskiej – Knap i Anety Surowiec. Piękny montaż słowno – muzyczny nawiązujący do historii Polski stanowił wspaniałe połączenie słowa mówionego, piosenek patriotycznych oraz elementów gry aktorskiej i tańca, nic więc dziwnego, że nawet najmłodsi oglądali go z ogromnym zainteresowaniem, a wiele osób było prawdziwie wzruszonych. Nasi zdolni artyści pokazali go także następnego dnia w czasie miejskich obchodów 11 Listopada, wzbudzając podziw tarnobrzeżan zgromadzonych na placu Bartosza Głowackiego.