SPELLING BEE
wtorek, 14 listopada 2017 17:12

W dniu 13.11.2017 r. odbyła się druga edycja szkolnego konkursu języka angielskiego „Spelling Bee” dla klas czwartych. Celem konkursu jest propagowanie praktycznej nauki języka obcego oraz doskonały trening pamięci. Do konkursu przystąpiło siedmioro uczniów, którzy przeszli eliminacjew grupach językowych:
IV a – Paweł Bernyś, Wojciech Czech, IV b – Maja Czajka, Filip Potański,
IV c – Natalia Idec, Gabriela Kołek, IV d – Zofia Piwowar.
Konkurs podzielony był na dwa etapy. W pierwszym etapie wszyscy uczniowie pisali dyktando. Po sprawdzeniu - osoby z najlepszymi wynikami przeszły do etapu drugiego – literowania wyrazów z pamięci.
Wyniki konkursu:

I miejsce – Natalia Idec
II miejsce – Gabriela Kołek
III miejsce – Zofia Piwowar

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody. Jesteśmy dumni z naszych zwycięzców, gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Tak trzymać!
Organizatorki konkursu: Anna Dziędzioł i Monika Bartman