Wielki sukces Amelki Witczak uczennicy klasy III „a”
czwartek, 09 listopada 2017 14:21

W dniu 6 listopada w baśniowej scenerii w Szkole Podstawowej w Niedźwiadzie Dolnej z rąk Podkarpackiego Kuratora Oświaty pani Małgorzaty Rauch uczennica klasy III a Amelka Witczak odebrała dyplom i nagrodę za zajęcie II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie ,,Z baśniowego kufra”. W przedsięwzięciu wzięło udział 251 szkół z 16 województw naszego kraju. „Magiczny stolik” był jednym z 1250 magicznych przedmiotów, które wpłynęły na konkurs. Tym bardziej jesteśmy dumni, że praca naszej uczennicy zajęła zaszczytne drugie miejsce. Składamy serdeczne podziękowania dla mamy Amelki, która towarzyszyła córce w tym wyjątkowym dniu.