„Z baśniowego kufra”
wtorek, 24 października 2017 17:55

Uczniowie kl.II b i kl.III a przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Z baśniowego kufra” pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Burmistrza Ropczyc. Wojciech Kukla z kl.II b wykonał pracę przestrzenną - kukiełkę Czerwonego Kapturka - postaci znanej z baśni  Charles’a Perraulte'a, Roksana Sieradzka – pantofelek zainspirowany baśnią „Kopciuszek” autorstwa braci J. i W. Grimm. Trzecioklasistka Amelia Witczak jest autorką „Magicznego stolika” z baśni Grimmów „Stoliczku, nakryj się”, a jej klasowy kolega - Michał Bęben zrobił „Miecz”, rekwizyt z baśni „O dzielnym krawczyku” także braci Grimm. Naszym uczniom życzymy powodzenia!