• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Szkolne obchody Dnia Edukacji Narodowej
Wpisany przez Administrator 2   
niedziela, 15 października 2017 19:22

W piątek 13 października, dzień wcześniej niż zazwyczaj, obchodziliśmy w tym roku Święto Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie wszystkich klas w czasie lekcji dziękowali swoim nauczycielom za ich codzienny trud, życzliwość, każdy uśmiech i wsparcie w drodze ku mądrości.  Tego dnia społeczność naszej szkoły wzięła też udział w uroczystej akademii, przygotowanej przez uczniów klas III „a” i V „b” pod opieką p. Edyty Gołębiowskiej, p. Marty Pytel, p. Niny Nowak-Okoń i p. Ewy Garboś-Kołek. Występy artystyczne poprzedziła część oficjalna, rozpoczęta przemową p. Dyrektor Ewy Lipińskiej- Mikrut oraz wystąpieniem naszego Gościa - p. Kamila Kalinki, dyrektora WORD w Tarnobrzegu, który przekazał na ręce Samorządu Uczniowskiego fantoma, który będzie służył dzieciom do nauki pierwszej pomocy. Później byliśmy świadkami i uczestnikami prawdziwej artystycznej uczty, wypełnionej pięknymi piosenkami i wierszami, momentami wzruszającymi, innym razem zabarwionymi dużą dawką humoru. Słowem, gestem, tańcem i piosenką uczniowie odtworzyli klimat szkolnego życia, a także przekazali pedagogom i innym pracownikom szkoły najlepsze życzenia. Na koniec przedstawiciele obu klas, w imieniu własnym oraz swoich koleżanek i kolegów, obdarowali wszystkich nauczycieli słodkimi upominkami i życzeniami, za które serdeczne podziękowania kierujemy do Pań Edyty Gorczycy i Małgorzaty Rzepeckiej, które owe słodkości upiekły i pięknie udekorowały. W czasie akademii zostały również ogłoszone wyniki plebiscytu „9 naj…”, który organizuje co roku Samorząd Uczniowski. Wyczytywaniu kolejnych nazwisk nauczycieli – laureatów w poszczególnych kategoriach i wręczaniu im pamiątkowych szarf i dyplomów towarzyszył ogromny aplauz z widowni, co  było dla nagrodzonych największym wyróżnieniem.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl