Powitanie jesieni przez uczniów klasy III „a”
niedziela, 15 października 2017 19:15

O tym, że jesień to niezwykła pora roku przekonali się trzecioklasiści z naszej szkoły. Wraz z wychowawczyniami udali się na lekcję przyrody do parku, gdzie podziwiali i zbierali dary jesieni. Przy okazji poznali nowe informacje na temat środowiska naturalnego oraz ochrony przyrody. Następnie wykonali wspaniałe prace plastyczno – techniczne, z których zrobili wystawę tematyczną w swojej sali.
Ponadto spróbowali swoich sił  jako młodzi poeci i napisali bardzo ciekawe wiersze na temat obecnej pory roku. W ten sposób zatrzymali choć na chwilę  magię złotej polskiej jesieni.