• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Wycieczka do Warszawy
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 08 października 2017 19:41

29.09.2017 uczniowie klas Vc oraz VIIb wraz z wychowawczyniami p. H.Jabłońską - Żak oraz p. A. Garą uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Wizytę w Sejmie RP dla naszej grupy zarezerwowała p. Bożena Kapuściak. Po Sejmi RP oraz Senacie naszą grupę oprowadzali i opowiadali pan przewodnik oraz pani profesor poseł Józefa Hrynkiewicz.  Kolejnym etapem było zwiedzanie z przewodnikiem Zamku Królewskiego w Warszawie.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl