Na to święto czekali nie tylko chłopcy z klasy V „b” ale i dziewczynki też
wtorek, 03 października 2017 18:42

30 września przypada Dzień Chłopaka. Na to święto czekali wszyscy uczniowie klasy V „b” - nie tylko chłopcy,  ale także dziewczynki.  Z tej okazji koleżanki  wraz z p. Martą Pytel i p. Ewą Garboś- Kołek obdarowały swoich kolegów drobnymi upominkami, przeczytały im życzenia  i odśpiewały uroczyste  „Sto lat…”. Oczywiście bez słodyczy się nie obyło , a nasze „Maleństwa” otrzymały między innymi lizaki –smoczki . Każdy z chłopców zasłużył na miano Superchłopaka i otrzymał dyplom.