Nietypowy Dzień Chłopaka w III „a”
wtorek, 03 października 2017 17:17

W oryginalny sposób uczniowie z klasy III „a” świętowali w tym roku Dzień Chłopaka. Postanowili bowiem wybrać się do restauracji. Uroczyste spotkanie było okazją do przypomnienia zasad  savoir vivreu, ale przede wszystkim sprawiło dzieciom wiele radości, ponieważ mogli poczuć się bardziej „dorośli”. Z okazji swojego święta chłopcy otrzymali  od koleżanek ciekawe prezenty. Dodatkowym upominkiem była możliwość  wspólnego spędzenia czasu i integracji zespołu klasowego poza szkołą.
Organizację tego miłego wydarzenia zawdzięczamy naszym rodzicom, którym serdecznie dziękujemy.