Klasa III „a” nabywa nowe umiejętności
wtorek, 03 października 2017 17:12

Uczniowie z klasy III „a” systematycznie pogłębiają swoją wiedzę i poszerzają słownictwo. W ostatnim czasie nabywali umiejętność korzystania z różnych źródeł informacji. W tym celu odwiedzili bibliotekę szkolną, gdzie pod okiem pani Justyny Gregorowicz mieli okazję zapoznać się z różnymi rodzajami encyklopedii oraz wykorzystywać je w praktyce.
Natomiast na zajęciach lekcyjnych pracowali ze słownikami ortograficznymi przez co utrwalali znajomość liter alfabetu, pisownię trudnych wyrazów oraz uczyli się wyszukiwania  potrzebnych haseł. Była to również okazja do rozwijania współpracy w grupach, a także rywalizacji opartej na wzajemnym szacunku i życzliwości.