Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018
niedziela, 10 września 2017 17:58

W poniedziałek 4 września uroczystą akademią poprzedzoną Mszą Św. w kościele pw. Miłosierdzia Bożego na os. Dzików zainaugurowaliśmy kolejny rok szkolny – rok 2017/2018. Jest to czas szczególny, czas wielu zmian. Po pierwsze w wyniku reformy oświaty oprócz dotychczas funkcjonujących klas I – VI mamy obecnie dwie klasy VII. Ponadto do grona pedagogicznego dołączyli nowi nauczyciele, w tym osoby uczące przedmiotów, których przez wiele lat w naszej „9” nie było – chemii, geografii, fizyki czy języka niemieckiego. Nowością będą także lekcje z zakresu doradztwa zawodowego. Z pewnością wszyscy zauważyli już, że nasza szkoła zmieniła się nie tylko organizacyjnie, ale także wizualnie. Dobiegająca końca termomodernizacja budynku i wymiana okien z pewnością zwiększą komfort uczenia się i nauczania.
W zawiązku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów, radości z kroczenia ścieżkami wiedzy i satysfakcji z osiąganych sukcesów, a nauczycielom zadowolenia z pracy i mnóstwa cierpliwości.