• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Oddajemy cześć bohaterskim żołnierzom września’ 39
Wpisany przez Administrator 2   
niedziela, 10 września 2017 17:55

1 września delegacja naszej szkoły na czele z p. Dyrektor Ewą Lipińską – Mikrut oraz pocztem sztandarowym pod opieką p. Niny Nowak – Okoń wzięła udział w miejskich obchodach 78. rocznicy wybuchu II wojny światowej. W ten symboliczny sposób społeczność naszej szkoły oddała hołd bohaterom kampanii wrześniowej, a zwłaszcza obrońcom naszego miasta oraz wszystkim poległym z rąk hitlerowskiego najeźdźcy.

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl