• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Mikołajkowe spotkanie Stowarzyszenia „ Integra”
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 12 grudnia 2017 13:21

Mikołajkowe spotkanie Stowarzyszenia „ Integra”

Okres przedświąteczny to czas, w którym szczególnie chętnie i szeroko otwieramy swoje serca na potrzeby bliźnich. Świadectwem tego są liczne akcje charytatywne, których nie brakuje w naszym mieście. Jedną z piękniejszych jest  mikołajkowe spotkanie dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi  oraz ich rodzin, które odbywa się każdego roku w Szkole Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II w Tarnobrzegu. Jego organizatorem jest  działające przy tej placówce Stowarzyszenie  „ Integra”, którego prezesem  jest p. Iza Czyż. W tym roku na tę miłą uroczystość  zaproszono 46 dzieci. Uświetniło ją także wielu znamienitych gości, w tym: Prezydent Miasta Tarnobrzega p. Grzegorz Kiełb, Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Tarnobrzega p. Bożena Kapuściak, ks. proboszcz parafii w Zakrzowie Jan Kaszewicz oraz gospodarze: Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 p. Ewa Lipińska-Mikrut i Wicedyrektor szkoły p. Andrzej Skowron. W trakcie spotkania dzieci otrzymały paczki świąteczne, których zakup był możliwy dzięki wsparciu sponsorów: Banku Spółdzielczego w Tarnobrzegu, Tarbonus Sp.zo. o., Tarnobrzeskich Wodociągów sp. z o. o.,  P.W. Karabela sp. z o. o, ECO Tarnobrzeg, Spółdzielni  Mieszkaniowej „ Siarkowiec”. Niezapomnianym akcentem było wspólne malowanie choinkowych bombek, które dostarczyło mnóstwo emocji zarówno najmłodszym jak i dorosłym. Jesteśmy przekonani, że wszyscy na długo zapamiętają chwile spędzone w rodzinnej atmosferze przy kolędach i pastorałkach.

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl