• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Pasowanie na ucznia 2017
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 30 października 2017 09:31

W dniu 27 października 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 9 odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia szkoły podstawowej. Część artystyczną przygotowali wychowawcy klas I – mgr Małgorzata Toś oraz mgr Ewa Zwolak.
Uroczystość pasowania uczniów klas I rozpoczęła się wystąpieniem dyrektora szkoły – pani mgr Ewy Lipińskiej - Mikrut, który powitał wszystkich zebranych i podkreślił, że pierwszoklasiści po akcie ślubowania zostaną już oficjalnie przyjęci do społeczności szkolnej.
Podczas akademii uczniowie klas I zaprezentowali wiedzę i umiejętności, które zdobyli w pierwszym miesiącu nauki w szkole podstawowej. Pierwszoklasiści z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Po programie artystycznym dyrektor szkoły uroczyście pasowała uczniów. Na koniec wychowawczynie wręczyły pierwszoklasistom pamiątkowe dyplomy pasowania na ucznia.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl