• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

III miejsce Gabrysi Konefał w Powiatowym Interdyscyplinarnym Konkursie
Wpisany przez Administrator 2   
czwartek, 22 czerwca 2017 14:27

21 czerwca w Bibliotece Pedagogicznej w Tarnobrzegu odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu Interdyscyplinarnego „Mój mistrz-wybitni ludzie powiatu tarnobrzeskiego” organizowanego przez Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe LIBRI i Bibliotekę Pedagogiczną w Tarnobrzegu.
Konkurs adresowany był do uczniów wszystkich typów szkół z powiatu tarnobrzeskiego i miasta Tarnobrzeg, którzy mieli za zadanie zaprezentować sylwetki i działalność wybitnych ludzi związanych z rejonem powiatu tarnobrzeskiego. działających dla dobra społeczności lokalnej na różnych polach: społecznym, kultury, nauki, sportu. Bohaterowie prac i forma pracy były wybierane przez autorów prezentacji i opiekunów uczniów. Opiekunem Gabrysi była pani Renata Wiśniewska. Wśród prac znalazły się prezentacje multimedialne, formy literackie a także prace plastyczne. Gabrysia Konefał z kl. VIb przeprowadziła wywiad z panią Anną Pintal - pianistką, akompaniatorką, nauczycielką gry na fortepianie w Szkole Muzycznej w Tarnobrzegu, dyrygentką chóru, choreografką, instruktorką tańca i śpiewu, która aktualnie prowadzi Studio Piosenki i pomaga dzieciom i młodzieży rozwijać ich wokalne talenty. Jej uczennicą jest właśnie Gabrysia, która przygotowywała się pod okiem pani A. Pintal do konkursu piosenki „Wygraj sukces” i dla której słowa pani Ani „Muzyka receptą na życiowy Sukces” stały się mottem przewodnim w rozwijaniu pasji, jaką jest muzyka. Gabrysia za swoją pracę otrzymała III miejsce. Nagrody i dyplomy wręczali laureatom przewodniczący Rady Miasta Tarnobrzeg pan Dariusz Bożek i wiceprzewodnicząca RM pani Bożena Kapuściak. Podziękowania za przygotowanie uczniów do konkursu otrzymali również nauczyciele.
Gratulujemy Gabrysi i życzymy dalszych sukcesów.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl