XI Wojewódzki Festiwal dla Dzieci i Młodzieży „Wędrówki Po Krainie Origami”
środa, 14 czerwca 2017 11:53

W dniach 9 – 10 czerwca w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli odbył się XI Wojewódzki Festiwal dla Dzieci i Młodzieży „Wędrówki Po Krainie Origami”. Organizatorem festiwalu była Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7. Honorowy patronat nad konkursem objęli Prezydent Miasta Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny i Podkarpacki Kurator Oświaty Małgorzata Rauch. W pierwszym dniu festiwalu wręczono nagrody Laureatom Wojewódzkiego Konkursu Origami, na który wpłynęło ponad 300 prac. W sobotę przeprowadzono warsztaty origami, podczas których uczniowie i nauczyciele doskonalili swoje umiejętności precyzyjnego składania papieru.

Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły. Dwa pierwsze miejsca w dwóch kategoriach zajął Kacper Łagowski. Pierwsze  miejsce zajął również Bartłomiej Wilki a drugie Zuzanna Kasperczyk.