• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Kolejny sukces w klasie II „a”
Wpisany przez Administrator 2   
niedziela, 11 czerwca 2017 10:47

Amelka Cieśla, uczennica klasy IIa zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. ,,Stare drzewa domem zwierząt” organizowanym przez Regionalne Centrum Promocji Obszaru Natura 200 Tarnobrzeska Dolina Wisły. Zadaniem uczestników konkursu było przedstawienie drzew jako domów i schronień dla różnych zwierząt.  Praca Amelki była pomysłowa i ciekawa, dlatego została dostrzeżona wśród wielu innych propozycji.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl