Magiczny świat origami
piątek, 09 czerwca 2017 08:44

Dnia 7 czerwca 2017r. w auli Szkoły  Podstawowej nr 10 w Tarnobrzegu  odbyło się podsumowanie IV Miejskiego Konkursu „Magiczny świat origami” pod patronatem Prezydent Miasta Tarnobrzega, Polskiego Towarzystwa Origami oraz Portalu Origamiart.

Nasi uczniowie w kategorii klas IV-VI znaleźli się wśród zwycięzców i wyróżnionych .

I miejsce – Bartłomiej Wilk z klasy 5B

III miejsce- Kacper Łagowski z klasy 5B

Wyróżnienie – Zuzanna Kasperczyk z klasy 5B

Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy.

Po części oficjalnej przybyli uczniowie i nauczyciele uczestniczyli
w warsztatach  poprowadzonych przez instruktorów Polskiego Towarzystwa Origami.

Uczniowie przygotowywali się w ramach zajęć  Szkolnego Koła Origami którego opiekunem jest Wojciech Błasiak.