Gala laureatów konkursów przedmiotowych w Rzeszowie
czwartek, 08 czerwca 2017 16:09

7 czerwca br. w Rzeszowie odbyła się gala laureatów konkursów przedmiotowych z udziałem Podkarpackiego Kuratora Oświaty pani Małgorzaty Rauch i Wojewody Podkarpackiego pani Ewy Leniart, które gratulowały uczniom uzyskanie zaszczytnego tytułu laureata konkursu przedmiotowego i wręczały nagrody. Nasza uczennica z klasy VI b Paulinka Orlińska jest laureatką aż trzech konkursów: konkursu przedmiotowego z matematyki, języka angielskiego i konkursu tematycznego z historii ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"- Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego".
Listy gratulacyjne otrzymali również nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursów.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.