• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Wycieczka klasy VIa
Wpisany przez Administrator 2   
czwartek, 08 czerwca 2017 16:06

Uczniowie klasy VIA wraz z wychowawczynią p. Jolantą Szwed i p Edytą Gołębiowską w dniu 5 czerwca udali się na wycieczkę do Zatorlandu. Była to nauka poprzez rozrywkę. Dzieci zwiedziły największy w Polsce Park Ruchomych Dinozaurów, w krainę relaksu i nauki przeniósł ich Park Mitologii. Podczas rejsu łódką przenieśli się w czasy bogów i herosów oraz bohaterów z mitologii greckiej. Duże wrażenie wywarł na uczniach Park Bajek, gdzie na krętych ścieżkach spotkać można było postacie z literatury dziecięcej. W Parku Owadów zobaczyli gigantyczne okazy stworzeń pochodzących z różnych zakątków naszego globu. To była edukacja poprzez zabawę, ale największą radość sprawiły dzieciom atrakcje lunaparku. Wszyscy w znakomitych humorach, pełni niesamowitych wrażeń, zmęczeni, ale szczęśliwi wrócili do domów. To była wspaniała wyprawa!

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl