Wycieczka do fabryki krówek
niedziela, 04 czerwca 2017 11:06

31 maja 2017roku uczniowie klasy II „a” pod opieką pani E. Gołębiowskiej i pani N. Nowak –Okoń wybrali się do fabryki krówek w Opatowie. Drugoklasiści mieli okazję zobaczyć w jaki sposób powstają znane wszystkim cukierki.  Ponadto podczas warsztatów cukierniczych własnoręcznie pakowali krówki, które potem zabrali do domu. Dużym  powodzeniem cieszyła się degustacja gofrów na patyku oraz innych słodkości dostępnych w krówkokawiarence.
Kolejnym etapem wycieczki było zwiedzanie zabytków Opatowa; uczniowie szukali między innymi skarbów ukrytych pod ziemią.
Do domów wrócili w doskonałych humorach.