Wycieczka klasy IV a
czwartek, 01 czerwca 2017 18:48

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka klasa IV a wybrała się na wycieczkę klasową.
Pierwszym etapem podróży był niesamowity obiekt sportowy FLYPARK w Rzeszowie. Jest to hala sportowa z mnóstwem trampolin, basenów wypełnionych gąbkami do ćwiczeń akrobatycznych. Pod okiem instruktora odbyła się rozgrzewka, a następnie podskakiwanie, skakanie oraz huśtanie na linie zakończone efektownym skokiem do gigantycznego basenu wypełnionego piankami. Po krótkim odpoczynku, pojechaliśmy do Odrzykonia zwiedzać ruiny zamku. Na miejscu słuchaliśmy Pani przewodnik, która opowiadała historię zamku, legendy związane z tym miejscem i okolicą oraz o właścicielach zamku, m. in. Aleksandrze Fredrze. Zwiedzaliśmy również salę tortur. Na terenie tzw. średniego zamku mieliśmy przygotowane ognisko. Piękna pogoda sprzyjała wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Wszyscy wróciliśmy zadowoleni.