• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Wycieczka klasy IV a
Wpisany przez Administrator 2   
czwartek, 01 czerwca 2017 18:48

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka klasa IV a wybrała się na wycieczkę klasową.
Pierwszym etapem podróży był niesamowity obiekt sportowy FLYPARK w Rzeszowie. Jest to hala sportowa z mnóstwem trampolin, basenów wypełnionych gąbkami do ćwiczeń akrobatycznych. Pod okiem instruktora odbyła się rozgrzewka, a następnie podskakiwanie, skakanie oraz huśtanie na linie zakończone efektownym skokiem do gigantycznego basenu wypełnionego piankami. Po krótkim odpoczynku, pojechaliśmy do Odrzykonia zwiedzać ruiny zamku. Na miejscu słuchaliśmy Pani przewodnik, która opowiadała historię zamku, legendy związane z tym miejscem i okolicą oraz o właścicielach zamku, m. in. Aleksandrze Fredrze. Zwiedzaliśmy również salę tortur. Na terenie tzw. średniego zamku mieliśmy przygotowane ognisko. Piękna pogoda sprzyjała wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Wszyscy wróciliśmy zadowoleni.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl