• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Szkolny konkurs wiedzy o Tarnobrzegu dla klas IV
Wpisany przez Administrator 2   
środa, 31 maja 2017 18:18

19 maja br. odbył się Konkurs wiedzy o Tarnobrzegu dla uczniów klas IV. Biorący w nim udział uczniowie musieli wykazać się wiedzą z historii Tarnobrzega, znajomością zabytkowych budowli, wiedzą o zasłużonych dla miasta postaciach, orientacją w bieżących wydarzeniach sportowych i kulturalnych w mieście. Zainteresowani konkursem uczniowie uczestniczyli w zajęciach kółka historycznego w ramach którego mogli oglądnąć film o Tarnobrzegu i dowiedzieć się gdzie szukać informacji o mieście. I miejsce w konkursie zajął Dominik Madej z klasy IV c, II miejsce zdobył Krzysztof Kos z klasy IV c,  III miejsce zajęła Gabrysia Panek z klasy IV b. Uczniom gratulujemy. Dyplomy i nagrody otrzymają Ci uczniowie na koniec roku.

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl