Szkolny konkurs wiedzy o Tarnobrzegu dla klas IV
środa, 31 maja 2017 18:18

19 maja br. odbył się Konkurs wiedzy o Tarnobrzegu dla uczniów klas IV. Biorący w nim udział uczniowie musieli wykazać się wiedzą z historii Tarnobrzega, znajomością zabytkowych budowli, wiedzą o zasłużonych dla miasta postaciach, orientacją w bieżących wydarzeniach sportowych i kulturalnych w mieście. Zainteresowani konkursem uczniowie uczestniczyli w zajęciach kółka historycznego w ramach którego mogli oglądnąć film o Tarnobrzegu i dowiedzieć się gdzie szukać informacji o mieście. I miejsce w konkursie zajął Dominik Madej z klasy IV c, II miejsce zdobył Krzysztof Kos z klasy IV c,  III miejsce zajęła Gabrysia Panek z klasy IV b. Uczniom gratulujemy. Dyplomy i nagrody otrzymają Ci uczniowie na koniec roku.