KONKURS PLASTYCZNY „STOP ! PRZEMOCY, DOPALACZOM I UŻYWKOM POD WSZELKĄ POSTACIĄ”
poniedziałek, 22 maja 2017 18:04

Z radością informujemy, że dwie uczennice naszej szkoły zdobyły nagrody w konkursie plastycznym pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega, zorganizowanym przez TDK pt. „STOP ! PRZEMOCY,  DOPALACZOM I UŻYWKOM POD WSZELKĄ POSTACIĄ”. Laureatkami konkursu były w tym roku uczennice z klasy VI b : PAULINA ORLIŃSKA i JULIA SUŁKOWSKA.
Ponadto prace plastyczne GABRIELI KONEFAŁ z klasy VI b i IZABELLI SAMOŁYK z klasy VI a wzięły udział w wystawie pokonkursowej w Tarnobrzeskim Domu Kultury.
Opiekunem artystycznym uczennic była p. Marta Pytel.
Serdecznie gratulujemy  Laureatkom i wyróżnionym uczennicom.