• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Gabrysia Konefał „Mistrzynią Języka Polskiego”
Wpisany przez Administrator 2   
niedziela, 21 maja 2017 18:11

Wielkim sukcesem zakończył się udział uczennic naszej szkoły – Gabrieli Konefał, Emilii Ślęp i Marysi Sałaty z klasy VI „b” w przeprowadzonym w ubiegłą środę w Szkole Podstawowej nr 4 w Tarnobrzegu miejskim konkursie polonistycznym pod hasłem „Językowe potyczki”. Gabrysia okazała się najlepszą polonistką spośród swoich koleżanek i kolegów z klas V i VI, otrzymując zaszczytny tytuł „Mistrzyni Języka Polskiego” (z wynikiem 104 na 113 możliwych do zdobycia punktów), zaś Emilka zajęła III miejsce z wynikiem niższym jedynie o 7 „oczek”. Niewiele gorzej poszło Marysi, która, choć nie zdobyła żadnych laurów, poradziła sobie naprawdę dobrze i jest naszą nadzieją na przyszły rok. W nagrodę dziewczynki otrzymały od Organizatorów książki i dyplomy. Uczennice do konkursu przygotowywała p. Benita Kotulska.

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl