• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Muzyczny spacer po Europie
Wpisany przez Administrator 2   
niedziela, 14 maja 2017 19:36

Na niezwykłą muzyczną wycieczkę po krajach Europy zabrali naszych uczniów artyści łódzkiego biura „Wirtuoz”, którzy po raz kolejny odwiedzili „9” tuż po świątecznej przerwie wielkanocnej. Jak zwykle spotkanie z muzykami było dla wszystkich ucztą dla uszu, strawą dla umysłu i okazją do popisania się wiedzą oraz wspólnego muzykowania. Tym razem bliżej poznawaliśmy budowę instrumentów smyczkowych, przysłuchiwaliśmy się ich brzmieniu, a także wsłuchiwaliśmy się w najsłynniejsze dzieła skomponowane na przestrzeni dziejów przez najwybitniejszych twórców z różnych krajów. Ta kolejna „żywa lekcja muzyki” z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl