Mamy laureatkę!
wtorek, 09 maja 2017 10:56

Z przyjemnością informuję, że Paulina Orlińska ucz. kl. VI b zdobyła tytuł laureata etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1794. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego - za wolność Waszą i Naszą."
By uzyskać ten tytuł Paulina musiała wykazać się dużą wiedzą z historii Polski na etapie szkolnym, rejonowym i wojewódzkim. Do konkursu przygotowywała się  w ramach zajęć kółka historycznego.
Gratulujemy Paulinie i życzymy dalszych sukcesów.
opiekun: Renata Wiśniewska