Mamy Laureatkę!
sobota, 22 kwietnia 2017 18:47

Z przyjemnością informuję, że są już ostateczne wyniki konkursu przedmiotowego języka angielskiego. Decyzją Wojewódzkiej Komisji Konkursowej uczennica klasy VI b – Paulina Orlińska uzyskała tytuł laureata konkursu przedmiotowego języka angielskiego w roku szkolnym 2016/2017.
Konkurs przedmiotowy jest konkursem trzyetapowym i aby sięgnąć po ten zaszczytny tytuł należy wykazać się wiedzą z języka angielskiego na etapie szkolnym, rejonowym i wojewódzkim.
Bardzo gratulujemy naszej uczennicy i życzymy dalszych sukcesów.
opiekun: Anna Dziędzioł