• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Śniadanie Wielkanocne w VIa
Wpisany przez Administrator 2   
wtorek, 18 kwietnia 2017 13:27

Uczniowie klasy VI”a” wraz z rodzicami i wychowawcami p. J.Szwed i p. K.Meldner zorganizowali nietypową lekcję języka polskiego pt. „Śniadanie Wielkanocne”. W gronie klasy poczuliśmy przedsmak świąt składając sobie serdeczne życzenia częstując się jajkiem kiełbaską i babką świąteczną.
Podczas śniadania uczniowie prezentowali zwyczaje i obyczaje Wielkanocne w różnych krajach Europy i całego świata. W wyniku czego powstał  świąteczny album, który przekazaliśmy do szkolnej biblioteki, a tym samym włączyliśmy  się w ogólnopolski projekt „Zaczytana szkoła”.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl