Śniadanie Wielkanocne w VIa
wtorek, 18 kwietnia 2017 13:27

Uczniowie klasy VI”a” wraz z rodzicami i wychowawcami p. J.Szwed i p. K.Meldner zorganizowali nietypową lekcję języka polskiego pt. „Śniadanie Wielkanocne”. W gronie klasy poczuliśmy przedsmak świąt składając sobie serdeczne życzenia częstując się jajkiem kiełbaską i babką świąteczną.
Podczas śniadania uczniowie prezentowali zwyczaje i obyczaje Wielkanocne w różnych krajach Europy i całego świata. W wyniku czego powstał  świąteczny album, który przekazaliśmy do szkolnej biblioteki, a tym samym włączyliśmy  się w ogólnopolski projekt „Zaczytana szkoła”.