• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

SUPER LION
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 07:44

WIELKI SUKCES MAJI !!
31 marca 2017r. o godzinie 14.00 rozpoczął się po raz jedenasty konkurs języka angielskiego dla trzecioklasistów "SUPER LION" w Szkole Podstawowej nr 4 w Tarnobrzegu. W tym roku po raz drugi przeprowadzono konkurs wojewódzki. W konkursie wzięło udział 86 uczniów z 16 szkół podstawowych.

Przyznano pierwsze, drugie i dwa trzecie miejsca oraz 9 wyróżnień. Bezkonkurencyjna okazała się zdobywczyni I miejsca- uczennica naszej szkoły Maja Czajka z klasy III d.  IV wyróżnienie również zdobyła uczennica klasy III b Aleksandra  Chochowska.
Uroczyste podsumowane konkursu oraz rozdanie nagród rzeczowych i dyplomów dla laureatów nastąpi w dniu 10.06.2017.
Pozostali uczniowie reprezentujący naszą szkołę : Bernyś Paweł, Bernyś Piotr z klasy IIIa, Gabriela Kołek, Natalia Idec, Piotr Kosior z klasy IIIb, Maciej Chodur, Monika Rawska, Zofia Sułkowska z klasy III c,
Członkiem komisji konkursowej z naszej szkoły była  Pani Monika Bartman.

Podziękowania dla nauczycieli j. angielskiego Paniom Małgorzacie Kowalskiej- Knap, Monice Bartman i Annie Dziędzioł za przygotowanie uczniów do konkursu

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl