Kolejna premiera Internetowego Teatru dla Szkół
poniedziałek, 03 kwietnia 2017 18:51

Korzystając z możliwości, jakie daje współczesna technika, w środę 29 marca uczniowie klasy IV „a” przenieśli się na kilkadziesiąt minut do Teatru Ludowego w Krakowie i obejrzeli wystawianą przez tamtejszych aktorów japońską sztukę pt. „Syn Smoka”. Inscenizacja tej, dotychczas nieznanej dzieciom, baśni nie była może brawurowa, ale wszyscy obejrzeli ją z zaciekawieniem ze względu na osobliwości kulturowe manifestujące się poprzez niektóre wątki fabuły, orientalne stroje czy muzykę.