Zajęcia profilaktyczne
poniedziałek, 03 kwietnia 2017 18:50

W poniedziałek 27 marca odbyły się w naszej szkole spotkania z Panem Adamem Kopaczem – terapeutą z Krakowa, który w bardzo przystępny i ciekawy sposób rozmawiał z dziećmi o tym, jak radzić sobie w sytuacjach trudnych oraz jak nie stać się ofiarą różnego rodzaju nałogów. W czasie blisko godzinnych pogadanek uczniowie nie tylko słuchali prowadzącego, ale również zgłaszali swoje spostrzeżenia oraz brali udział w aranżowanych na żywo mini- inscenizacjach, dzięki czemu przekazywane treści z pewnością głębiej zapadły im w pamięć. W godzinach popołudniowych nasz gość spotkał się także z gronem pedagogicznym, przekazując nauczycielom cenne wskazówki dotyczące profilaktyki uzależnień wśród dzieci i młodzieży.