• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Zajęcia profilaktyczne
Wpisany przez Administrator 2   
poniedziałek, 03 kwietnia 2017 18:50

W poniedziałek 27 marca odbyły się w naszej szkole spotkania z Panem Adamem Kopaczem – terapeutą z Krakowa, który w bardzo przystępny i ciekawy sposób rozmawiał z dziećmi o tym, jak radzić sobie w sytuacjach trudnych oraz jak nie stać się ofiarą różnego rodzaju nałogów. W czasie blisko godzinnych pogadanek uczniowie nie tylko słuchali prowadzącego, ale również zgłaszali swoje spostrzeżenia oraz brali udział w aranżowanych na żywo mini- inscenizacjach, dzięki czemu przekazywane treści z pewnością głębiej zapadły im w pamięć. W godzinach popołudniowych nasz gość spotkał się także z gronem pedagogicznym, przekazując nauczycielom cenne wskazówki dotyczące profilaktyki uzależnień wśród dzieci i młodzieży.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl