Dobra książka prezentem na Dzień Kobiet
sobota, 11 marca 2017 20:01

8 marca uczniowie klasy II „a”  świętowali podwójnie. Połączyli Dzień Kobiet z realizacją programu czytelniczego „ Przygoda z książką”. Wśród prezentów z tej okazji znalazły się kwiaty, słodkości oraz piękne opowieści czytane dziewczynkom przez ich kolegów. Szczególne życzenia złożył  gość specjalny - wicedyrektor, pan Andrzej Skowron, który przeczytał drugoklasistom wspaniałą, pełną humoru historię nawiązującą do obchodzonego właśnie święta. Zachęcał do odwiedzania biblioteki i sięgania po książki pokazując, że dobra lektura może uczyć i bawić jednocześnie. W ten sposób nasi młodsi koledzy i koleżanki udowodnili, że świętować można  na wiele sposobów.