• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Dobra książka prezentem na Dzień Kobiet
Wpisany przez Administrator 2   
sobota, 11 marca 2017 20:01

8 marca uczniowie klasy II „a”  świętowali podwójnie. Połączyli Dzień Kobiet z realizacją programu czytelniczego „ Przygoda z książką”. Wśród prezentów z tej okazji znalazły się kwiaty, słodkości oraz piękne opowieści czytane dziewczynkom przez ich kolegów. Szczególne życzenia złożył  gość specjalny - wicedyrektor, pan Andrzej Skowron, który przeczytał drugoklasistom wspaniałą, pełną humoru historię nawiązującą do obchodzonego właśnie święta. Zachęcał do odwiedzania biblioteki i sięgania po książki pokazując, że dobra lektura może uczyć i bawić jednocześnie. W ten sposób nasi młodsi koledzy i koleżanki udowodnili, że świętować można  na wiele sposobów.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl