Sukces naszych uczniów
sobota, 18 lutego 2017 19:08

14 lutego 2017r. dwoje uczniów z naszej szkoły otrzymało nagrody w konkursie plastycznym „Ilustracja do mojej ulubionej kołysanki” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr3 w Tarnobrzegu pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega. Radosław Kosior z klasy Ib pod opieką pani Jolanty Mianowskiej i pani Lucyny Taraszki zdobył I miejsce, natomiast Weronika Kuliga z klasy IIa pod opieką pani Edyty Gołębiowskiej i pani Niny Nowak- Okoń zdobyła III miejsce. Laureaci za swoje wyjątkowe prace otrzymali dyplomy i pamiątkowe książki.
Gratulujemy