• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Miłość niejedno ma imię…
Wpisany przez Administrator 2   
sobota, 18 lutego 2017 19:06

Pod tym hasłem uczniowie klasy II,,a’’ spędzili dzień walentynkowy. Rozmawiali ze swoimi wychowawczyniami panią Edytą Gołębiowską i Niną Nowak- Okoń  o różnych rodzajach miłości. Szczególną uwagę zwrócili na spędzanie wolnego czasu w towarzystwie dobrej książki, która uczy, bawi i rozwija wyobraźnię. O miłości do książek czytała drugoklasistom pani Justyna Gregorowicz, pracownik biblioteki szkolnej. Gościem specjalnym była pani dyrektor Ewa Lipińska - Mikrut, która zachęcała uczniów do rozwijania pasji czytelniczych oraz przeczytała im piękną, pełną humoru opowieść o szkolnej miłości. Wdzięczni  drugoklasiści wręczyli pani dyrektor własnoręcznie wykonaną walentynkę ze szczególnymi życzeniami. W zamian zostali obdarowani walentynkowymi łakociami. Podsumowaniem spotkania było rozstrzygnięcie konkursu „SUPER CZYTELNIK”, w którym uczniowie zostali nagrodzeni za zaangażowanie w czytanie książek.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl