Miłość niejedno ma imię…
sobota, 18 lutego 2017 19:06

Pod tym hasłem uczniowie klasy II,,a’’ spędzili dzień walentynkowy. Rozmawiali ze swoimi wychowawczyniami panią Edytą Gołębiowską i Niną Nowak- Okoń  o różnych rodzajach miłości. Szczególną uwagę zwrócili na spędzanie wolnego czasu w towarzystwie dobrej książki, która uczy, bawi i rozwija wyobraźnię. O miłości do książek czytała drugoklasistom pani Justyna Gregorowicz, pracownik biblioteki szkolnej. Gościem specjalnym była pani dyrektor Ewa Lipińska - Mikrut, która zachęcała uczniów do rozwijania pasji czytelniczych oraz przeczytała im piękną, pełną humoru opowieść o szkolnej miłości. Wdzięczni  drugoklasiści wręczyli pani dyrektor własnoręcznie wykonaną walentynkę ze szczególnymi życzeniami. W zamian zostali obdarowani walentynkowymi łakociami. Podsumowaniem spotkania było rozstrzygnięcie konkursu „SUPER CZYTELNIK”, w którym uczniowie zostali nagrodzeni za zaangażowanie w czytanie książek.