Walentynki w klasie 4b
środa, 15 lutego 2017 16:41

14 lutego wszyscy uczniowie klasy 4b obchodzili Święto Zakochanych, którego patronem jest Święty Walenty! W klasie panował wspaniały nastrój, przepełniony miłością, przyjaźnią i sympatią. Każdy z nas otrzymał lizaka w kształcie sera a niektórzy również kartki od wielbicieli. Każdy z nas zdobył się na choćby drobny gest, aby osoby które darzymy sympatią dziś to zrozumiały. Najsłodszym akcentem tego dnia były pyszne babeczki, które upiekły dla nas mamy Karola, Darii i Bartka – dziękujemy!
Tekst i zdjęcia : Ewa Garboś-Kołek