• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Walentynki w klasie 4b
Wpisany przez Administrator 2   
środa, 15 lutego 2017 16:41

14 lutego wszyscy uczniowie klasy 4b obchodzili Święto Zakochanych, którego patronem jest Święty Walenty! W klasie panował wspaniały nastrój, przepełniony miłością, przyjaźnią i sympatią. Każdy z nas otrzymał lizaka w kształcie sera a niektórzy również kartki od wielbicieli. Każdy z nas zdobył się na choćby drobny gest, aby osoby które darzymy sympatią dziś to zrozumiały. Najsłodszym akcentem tego dnia były pyszne babeczki, które upiekły dla nas mamy Karola, Darii i Bartka – dziękujemy!
Tekst i zdjęcia : Ewa Garboś-Kołek

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl