Spotkanie z podróżnikiem
wtorek, 14 lutego 2017 14:18

W czwartek 9 lutego uczniowie klas IV – VI mieli okazję zasmakować odrobiny lata w środku zimy, a dokładnie odwiedzić wschodnioafrykański kraj - Tanzanię. Stało się to za sprawą młodego podróżnika z rzeszowskiej grupy „Trzask”, który niezwykle barwnie i ciekawie opowiadał naszej młodzieży o swojej podróży do Afryki, spotkaniach z mieszkańcami tego egzotycznego kontynentu, obserwacjach dotyczących przyrody – flory i fauny, a także spostrzeżeniach na temat afrykańskiego klimatu, kuchni, strojów, obyczajów itp. Żywa narracja była dodatkowo wzbogacona zdjęciami i prezentacją eksponatów przywiezionych z Tanzanii, przez co stała się jeszcze bardziej interesująca. Nic dziwnego, że z tego spotkania nikt nie wyszedł znudzony.