• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

„Zaczytana szkoła”
Wpisany przez Administrator 2   
środa, 08 lutego 2017 19:16

W ramach szkolnego projektu „Zaczytana szkoła” uczniowie klasy Via z wychowawczyniami p. Jolantą Szwed i p. Kornelią Meldner wcielili się w role młodych dziennikarzy i zredagowali swoje własne czasopisma pod tytułami: Echo dnia, Żyj zdrowo i Gorące newsy. Po wcześniejszych przygotowaniach do tego przedsięwzięcia, na lekcjach języka polskiego z p. Jolantą Szwed poznawali warsztat dziennikarski i pracę nad powstaniem gazet. Uczniowie uczyli się jak pisać: reportaż, felieton, tekst o, czy przeprowadzać wywiad. Praca w grupach przyniosła wielkie efekty, a zakończyła się pięknymi pismami, gazetkami i albumami, które będzie można podziwiać w szkolnej bibliotece.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl