• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Spotkanie z leśnikiem
Wpisany przez Administrator 2   
środa, 08 lutego 2017 19:14

31 stycznia 2017 roku uczniowie z klasy: I „a”,  I „b”, II „a” i IV „b” wzięli udział w niecodziennej lekcji przyrody. Interesujące zajęcia przeprowadził dla nich leśnik z Nadleśnictwa Nowa Dęba, pan Remigiusz Adamczyk. Uczniowie mieli okazję poznać ciekawe informacje na temat życia różnych zwierząt w lesie, zagrożeń  oraz sposobów dbania o środowisko naturalne. Poznali również wiele ciekawostek związanych z pracą opiekunów lasu. Podsumowanie zajęć stanowił quiz, w którym uczniowie mogli wykazać się wiedzą na temat życia w lesie. Wszyscy uczniowie  wywiązali się z tego zadania znakomicie i na koniec otrzymali pamiątkowe „odblaski”.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl