Spotkanie z leśnikiem
środa, 08 lutego 2017 19:14

31 stycznia 2017 roku uczniowie z klasy: I „a”,  I „b”, II „a” i IV „b” wzięli udział w niecodziennej lekcji przyrody. Interesujące zajęcia przeprowadził dla nich leśnik z Nadleśnictwa Nowa Dęba, pan Remigiusz Adamczyk. Uczniowie mieli okazję poznać ciekawe informacje na temat życia różnych zwierząt w lesie, zagrożeń  oraz sposobów dbania o środowisko naturalne. Poznali również wiele ciekawostek związanych z pracą opiekunów lasu. Podsumowanie zajęć stanowił quiz, w którym uczniowie mogli wykazać się wiedzą na temat życia w lesie. Wszyscy uczniowie  wywiązali się z tego zadania znakomicie i na koniec otrzymali pamiątkowe „odblaski”.