• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

„Przygoda z książką” łączy pokolenia
Wpisany przez Administrator 2   
niedziela, 05 lutego 2017 17:51

Święto Babci i Dziadka było doskonałą okazją dla uczniów klasy II „a” do rozwijania swoich pasji czytelniczych i spotkania z ciekawymi ludźmi. Tym razem drugoklasiści wraz ze swoimi wychowawczyniami, panią Edytą Gołębiowską i panią Niną Nowak – Okoń  do wspólnego czytania zaprosili ukochane babcie i dziadków. Przy słodkim poczęstunku i  w domowej atmosferze obydwa pokolenia czytały swoje ulubione bajki. Przy tej okazji dziadkowie wspominali swoje dzieciństwo  i opowiadali o książkach, które kiedyś czytali. Na spotkaniu była obecna pani dyrektor Ewa Lipińska – Mikrut, która  złożyła gościom życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz wręczyła podziękowania za przybycie  i przekazywanie pięknych i mądrych wzorców swoim wnukom. Wnuczkowie natomiast  odwdzięczyli się piosenką i serdecznymi życzeniami. Na zakończenie spotkania goście usłyszeli gromkie  „ sto lat”, przy którym byli wyraźnie wzruszeni.
Dziękujemy Wam Kochana Babciu i Dziadku za to, że po prostu jesteście!

czytaj na www.leliwa.pl/ - PRZYGODA Z KSIĄŻKĄ w Szkole Podstawowej nr 9

czytaj na http://www.echodnia.eu - Wspólne czytanie z dziadkami w tarnobrzeskiej szkole i... słodkie podziękowania

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl