„Przygoda z książką” łączy pokolenia
niedziela, 05 lutego 2017 17:51

Święto Babci i Dziadka było doskonałą okazją dla uczniów klasy II „a” do rozwijania swoich pasji czytelniczych i spotkania z ciekawymi ludźmi. Tym razem drugoklasiści wraz ze swoimi wychowawczyniami, panią Edytą Gołębiowską i panią Niną Nowak – Okoń  do wspólnego czytania zaprosili ukochane babcie i dziadków. Przy słodkim poczęstunku i  w domowej atmosferze obydwa pokolenia czytały swoje ulubione bajki. Przy tej okazji dziadkowie wspominali swoje dzieciństwo  i opowiadali o książkach, które kiedyś czytali. Na spotkaniu była obecna pani dyrektor Ewa Lipińska – Mikrut, która  złożyła gościom życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz wręczyła podziękowania za przybycie  i przekazywanie pięknych i mądrych wzorców swoim wnukom. Wnuczkowie natomiast  odwdzięczyli się piosenką i serdecznymi życzeniami. Na zakończenie spotkania goście usłyszeli gromkie  „ sto lat”, przy którym byli wyraźnie wzruszeni.
Dziękujemy Wam Kochana Babciu i Dziadku za to, że po prostu jesteście!

czytaj na www.leliwa.pl/ - PRZYGODA Z KSIĄŻKĄ w Szkole Podstawowej nr 9

czytaj na http://www.echodnia.eu - Wspólne czytanie z dziadkami w tarnobrzeskiej szkole i... słodkie podziękowania