• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Dzień Babci i Dziadka w I „b”
Wpisany przez Administrator 2   
środa, 01 lutego 2017 18:33

W dniu 13 stycznia 2017r. w klasie I b odbył się koncert słowno- muzyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dziadkowie przybyli na godzinę 13.00. Uczniowie odświętnie ubrani, w pięknie przystrojonej klasie, pokazali swoim bliskim koncert przygotowany pod kierunkiem pani Jolanty Mianowskiej i Lucyny Taraszka. Były tańce, piosenki i wiersze, a także indywidualna gra na instrumencie uczennicy Roksanki Sieradzkiej  i taniec Lenki Sewery. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek. Babcie i dziadkowie byli bardzo wzruszeni. Nagrodzili wnuków gromkimi brawami. Wszyscy tego dnia byli szczęśliwi i zadowoleni.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl