Dzień Babci i Dziadka w I „b”
środa, 01 lutego 2017 18:33

W dniu 13 stycznia 2017r. w klasie I b odbył się koncert słowno- muzyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dziadkowie przybyli na godzinę 13.00. Uczniowie odświętnie ubrani, w pięknie przystrojonej klasie, pokazali swoim bliskim koncert przygotowany pod kierunkiem pani Jolanty Mianowskiej i Lucyny Taraszka. Były tańce, piosenki i wiersze, a także indywidualna gra na instrumencie uczennicy Roksanki Sieradzkiej  i taniec Lenki Sewery. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek. Babcie i dziadkowie byli bardzo wzruszeni. Nagrodzili wnuków gromkimi brawami. Wszyscy tego dnia byli szczęśliwi i zadowoleni.