„Takich dwóch, jak nasz Czech, to nie ma ani jednego!” - Sukces Wojtka Czecha z klasy III a
wtorek, 31 stycznia 2017 20:03

13 stycznia 2017 r. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu języka angielskiego „MAGIC STOCKING”. Organizatorem konkursu byli nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 11 w Tarnobrzegu. Konkurs odbywał się pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega, Pana Grzegorza Kiełba, który osobiście wręczał nagrody. Zadaniem uczniów, którzy przystąpili do konkursu, było samodzielne uszycie skarpety na prezenty i dołączenie kartki z własnoręcznie napisanymi życzeniami w języku angielskim z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Uczeń naszej szkoły, Wojciech Czech został laureatem tego konkursu. Jesteśmy z niego bardzo dumni i gratulujemy mu wygranej!
Nauczyciel - opiekun  Anna Dziędzioł