• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Ferie 2017
Wpisany przez Administrator 2   
środa, 18 stycznia 2017 15:28

W poniedziałek 16 stycznia rozpoczynają się zimowe ferie, które potrwają kolejne dwa tygodnie – do niedzieli 29 stycznia. Wszystkim dzieciom życzymy dobrego wypoczynku, przypominając równocześnie o konieczności zachowania zdrowego rozsądku i znanych wszystkim zasad bezpieczeństwa nie tylko na ślizgawkach, górkach czy lodowiskach, ale także na ulicy i w domu. Udanych ferii!

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl